NAŠE
PROJEKTY

HAFNOS

© 2023 Bactor & Wirney, s.r.o.
All rights reserved

Draiwear je AR aplikácia na báze umelej inteligencie zvyšujúca bezpečnosť v premávke.

Draiwear je revolučný projekt, ktorého misiou je technologická inovácia v oblasti dopravnej bezpečnosti. Jeho hlavným pilierom je inovatívna aplikácia rozšírenej reality (AR) na báze umelej inteligencie, ktorá výrazne zvyšuje bezpečnosť na cestách pre zraniteľných účastníkov cestnej premávky.

Aplikácia Draiwear využíva najnovšie technológie rozšírenej reality na to, aby poskytla užívateľom komplexný prehľad o situácii na ceste a potenciálnych nebezpečenstvách. Týmto spôsobom aplikácia nielenže zvyšuje bezpečnosť užívateľov, ale zároveň prispieva k celkovej prevencii dopravných nehôd a zlepšeniu bezpečnostných štandardov v cestnej premávke.

Draiwear je ideálnym riešením pre každého, kto chce zvýšiť svoju bezpečnosť a povedomie na ceste. Aplikácia je navrhnutá s myšlienkou na jednoduchosť použitia, pričom zároveň ponúka široké spektrum funkcionalít a informácií, ktoré môžu zachrániť životy. Jej cieľom je nielen chrániť jednotlivcov na cestách, ale aj podporiť kultúru bezpečnosti a zodpovednosti vo verejnej doprave.