NAŠE
PROJEKTY

HAFNOS

© 2023 Bactor & Wirney, s.r.o.
All rights reserved

Posledný Follower je najčítanejší slovenský komiks v histórii.

Posledný Follower je fenomén v slovenskej komiksovej scény, ktorý si získal srdcia fanúšikov svojím unikátnym prístupom k príbehu a vizuálnej prezentácii. Posledný Follower presahuje tradičné hranice komiksového žánru a k jeho čitateľom patria zástupcovia všetkých vekových kategórií, od mladých nadšencov po starších veteránov.

Komiks využíva komplexný príbeh s dôrazom na ekologické témy, ktorý je prezentovaný prostredníctvom pútavých kresieb a originálneho scenára. Tento prístup nielenže zaručuje skvelú zábavu, ale súčasne obracia pozornosť čitateľov na dôležité sociálne a environmentálne témy, ktoré sú pre našu spoločnosť tak aktuálne.

S viac ako 40.000 predanými výtlačkami sa stal ikonou v slovenskom komiksovom priemysle. Od roku 2020 spolupracoval s renomovanými organizáciami, akými sú denník SME, Kaufland, Telekom a Greenpeace. Posledný Follower slúži nielen ako zdroj zábavy, ale aj ako nástroj na vzdelávanie a inšpiráciu pre mladú generáciu, čím výrazne prispieva k popularizácii čítania na Slovensku.

Prehrať video